Ttnet Muzik Uyelik Hakkinda

TTNet'ten yeri yerinden oynatacak bir yenilik daha:

Türkiyenin müzik portalı TTnetMüzik!

TTNetMüzik'in ücretsiz indirebileceğiniz dev müzik arşiviyle, TTNet ADSL kullanıcıları binlerce müzik parçasını dinleme ve indirme imkanı yakalayacak, ayrıca çok geniş içeriği ile müzik ve aktüel dünyaya ilişkin en güncel ve zengin içeriğe de ulaşabilecekler.TTNetMüzik'ten 2 farklı üyelik imkanları ile yararlanabilirsiniz:

1) Standart üyelik: 1M 4GB limitli paket abonelerimizin ücretsiz olarak sahip olacakları üyeliktir. Bu üyelik kapsamında, kullanıcılar portal içindeki içerikleri (haberler, müzik listeleri vs.) görüntüleyebilir, parça listelerini inceleyebilir, aylık 10 şarkıyla sınırlı olmak üzere bilgisayarlarına şarkı indirirebilirler.

2) Gold üyelik: 1M 6GB ve üstü paketlerdeki abonelerin, herhangi bir ekstra ücret ödemeden sahip olacakları üyelik tipidir. Gold üyelik kapsamında, kullanıcılar TTNetMüzik sitesini istedikleri gibi gezebilir, parça listelerini inceleyebilir, aylık 500 şarkıya kadar bilgisayarlarına indirebilir, her ay CD'ye 100 adete kadar parça kayıt yapabilirler. İndirilen parçaları aktif abonelik periyodu içinde en fazla 3 bilgisayarda çalabilir ve bu eserleri 2 farklı müzikçalar cihaza aktarabilirler.

TTNetMüzik Gold üyeleri, Tarkan'ın son albümü Metamorfoz'u ve daha binlerce şarkıyı ücretsiz indirebilecekler.Standart üyelik sahibi 1M 4 GB limitli paket kullanıcıları, arzu ederlerse TTNetMüzik Gold üyeliği alabilirler. Bunun için:

1) 1M 6GB veya üstündeki bir ADSL paketine geçebilirsiniz. Bu durumda Gold üyeliğine ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

2) Sahip olduğunuz 1M 4GB limitli paketini değiştirmeden, aylık 5 YTL ek ücret ödeyerek, TTNetMüzik Gold üyelik satın alabilirsiniz. Lansman dönemine özel olarak; 29 Şubat 2008 tarihine kadar Gold üyelik için başvuran 1MB/4GB limitli paket aboneleri, 01 Temmuz 2008 tarihine kadar aylık 2 YTL ücretlendirileceklerdir.* Bu tarihten sonra TTNetMüzik Paketi Gold üyelik ücreti olarak aylık 5 YTL ücret faturalarına yansıtılacaktır.ADSL paketinizi değiştirmek ya da TTNetMüzik Gold üyeliğinizi hemen başlatmak için 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz!

TTNetMüzik hakkında detaylı sorularınıza cevaplar Sıkça Sorulan Sorular bölümünde. Hemen ulaşmak için tıklayın

Ücretsiz TTNetMüzik Gold Üyeliğinizden hemen yararlanmak için tıklayın!

10 yorum:

Adsız dedi ki...

arkadaşlar ben eren hepsiden sizi çok seviyorum hepsi müziklerini bol bol indirin

Adsız dedi ki...

çok beğendimmmmmmm

kutval27@hotmail.com dedi ki...

sınırsız intrnetim var üyelik istiyorum

kayra dedi ki...

arkadaşlar ben indiremiyorum yardımcı olrmusunuz

kayra dedi ki...

lütfenn yardımcı olun ya

Adsız dedi ki...

mükemmel damar

Adsız dedi ki...

müzik indiremiyorum

Adsız dedi ki...

ya burdan müzik nasıl iniyo

Adsız dedi ki...

sınırsızlar ayrı ücret ödeyecekmi

online müzik dinle dedi ki...

bu ttnet müzik baya iyimiş ya.